Webové šablony zdarma

Webové šablony zdarma

Webové šablony zdarmaCo je webová šablona? To je předem připravený design Vašich stránek v mnoha formátech. Šablona neobsahuje žádná data, to znamená, že ji můžete naplnit svým textem a obsahem, a přeměnit tak šablonu v plno hodnotné webové stránky.

Na internetu je spoustu webových šablon jak placených tak i zcela zdarma. Použití šablony ale nese některá úskalí jako např. nesmí se dále upravovat, musí na stránce zobrazit autora, obsahuje reklamní odkazy, šablona se nesmí použít pro komerční použití, šablona je i přez vaše použití majetkem autora, nesmí se dále použít a nabízet třetím osobám, autor má právo měnit tyto podmínky bez předcházejícího upozornění atd.

Takže pokud potřebujete vlastní stránky pro osobní použití tak tuto službu doporučuji ale pokud přemýšlíte o firemních stránkách tak se tomuto vyvarujte a rači oslovte specializovanou firmu.

Zde uvádím některé odkazy včetně zahraničních.

http://www.webove-sablony.cz/webove-sablony/zdarma , http://www.web-sablony.com , http://design.stranek.cz , http://www.templatesbox.com , http://www.interspire.com/templates , http://www.free-templates-layouts.com , http://www.freesitetemplates.com , http://www.templates.cz atd.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Affiliate manažer už za 5 000 měsíčně?
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons