Online nástroj na vytvoření webové šablony zdarma i pro WordPress a Joomla

Cooltemplate - webové šablony zdarmaProvozujete web a potřebujete  získat webovou šablonu zdarma? Pokud odpověď zní ano tak právě pro vás je tato aplikace určena. Jedná se o generátor šablon a to jak HTML tak zde nechybí v současné době používaný WordPress a Joomla. Nechybí zde ani generování šablon pro ASP )vytváření webových stránek pomocí # C nebo Visual Basic.

Nejedná se sice o profesionální šablony, ale i tak mohou mnohým z nich bez problému konkurovat a co je hlavní je cenová dostupnost. Jsou totiž zcela zdarma. Stránky tohoto projektu jsou na webové adrese www.cooltemplate.com.

Po vstupu na stránky si vyberete pro jaký systém chcete vygenerovat šablonu jak jsem již zmiňoval třeba šablona pro WordPress atd. a ihned se dostanete do snadno pochopitelného přehledného prostředí pro editaci webové šablony , kde je spoustu možností nastavení a editace šablony. Nechci je zde všechny vypisovat protože je jich opravdu hodně přes pozadí rozmístění , tlačítka no prostě vše na co si jen dokážete vzpomenout. Považuji tuto editaci za velice zdařilou protože editace těchto prvků na stránce není snadná tak proč k tomu nevyužít tuto aplikaci na tvorbu webových šablon.

Jakmile budete mít webovou šablonu vytvořenou stačí si ji jen stáhnout do počítače a ihned ji můžete použít na vaše webové stránky. Takže pokud chcete využít generátor web šablon nebo jak to nazvat ta navštivte tento web a zkuste si vytvořit vlastní šablonu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Inzerce: Spolehlivá cesta k propagaci na internetu se službou PlaCla
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons