Jak si přivydělat? Jak získat 10 procent bez práce?

dobře přivydělatJak již zmiňuje samotný název článku chci se dnes trochu zaměřit na jeden funkční a osobně ověřený systém pro výdělek na internetu. Je hodně různých stránek propagující různé affiliate programy atd.

Dnes tu chci pro někoho připomenout nebo představit jednoho provozovatele hostingu WEDOS který taky mimochodem nabízí affiliate program, ale kromě toho nabízí možnost Referral.

Jednoduše se jedná o to pokud na své stránky umístíte odkaz na tento partnerský program a někdo se zaregistruje tak začne vydělávat na internetu a ihned získáváte provizi za jim zprostředkované nákupy.

Program referral nabízí provizi deset procent z jeho přímých provizí. No myslím že se jedná o docela povedenou službu, kterou také využívám ke spokojenosti. Samozřejmě je plně funkční a bezproblémové vyplácení provizí což se mě u některých podobných služeb říci zcela nedá.

V prostředí do kterého získáte přístup po registraci máte přehled jak o objednaných službách tak i o provizních odkazech, reklamních plochách, přehledu referralů až po vyplacené provize.

Pro získání více informací nebo získání registrace zdarma a bez závazků navštivte domovskou stránku tohoto systému zde.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Proč je důležité budování zpětných odkazů aneb Link building
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons