SMS do všech sití zdarma se službou PoslatSMS

PoslatSMSMnohokrát jsem využíval různých stránek na SMS zdarma. Spousty z nich byly nedostačující mým potřebám nebo neumožňovali SMS do všech sití zdarma atd.

Narazil jsem na službu PoslatSMS kterou tu chci krátce představit a určitě i doporučit. PoslatSMS na stejnojmenné webové adrese www.poslatsms.cz umožňuje odesílání SMS do všech sití zdarma.

Posílání SMS zdarma je velice jednoduché jak jste zvyklí u všech podobných služeb tohoto typu. Stačí napsat SMS zprávu a číslo na které chcete SMS odeslat a číslo odesílatele.

Pokud chcete využít více možností a využít tak všechny výhody při posílání sms stačí se bezplatně zaregistrovat bezplatně registrovat. Mezi další oblíbené služby patří i využívání této služby z mobilu. Aplikace umožňuje levné odesílání SMS zpráv za pár haléřů (případně v rámci internetového tarifu zcela zdarma).

Mezi další možnosti je i využití jedné z největších databází SMS přání na http://www.poslatsms.cz/sms/ kde neleznete vzorové SMS jako např: Blahopřání, k Valentýnu, Na dobré ráno, Na dobrou noc, Novoroční SMS, Vánoční SMS, Vtipné a zamilované sms.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak vytvořit e-shop a odstartovat úspěšný obchod?
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons