Poslech hudby online a zadarmo? Ano hudba zdarma na MusicJet

Poslech hudby Jste hudebním fanouškem nebo jen chcete využít svůj počítač k poslechu hudby? Pokud Ano je tu jedna online služba kterou společnost Seznam.cz a MusicJet pro vás připravila pro přehrávání hudby zdarma a on-line.

MusicJet je způsob jak legálně poslouchat zdarma více než půl druhého milionu hudebních skladeb od vydavatelství jako je Universal, Sony Music, EMI nebo Supraphon jak uvádí Seznam na svém webu. Také uvádějí že tato databáze hudby se bude i nadále rozrůstat.

K použití této služby stačí stáhnout jednoduchou aplikaci pro přehrávání. K plnému zprovoznění aplikace se musíte ke službě přihlásit stejně jako k ostatním službám na seznamu jak třeba na email.

MusicJet je dostupný ve třech variantách z nichž je jedna zdarma a další dvě jsou zpoplatněné minimálním poplatkem který nabízí více možností a pohodlí této služby.

Aplikace je dostupná i pro mobilní telefony což má výhodu že mátu hudbu zdarma všude tam kde potřebujete.

Závěrem musím říci že se jedná o velice povedenou aplikaci, která určitě v současné době ale i do budoucna má určitě velkou perspektivu a bude si získávat i více příznivců této MusicJet služby.

Pro více informací jak poslouchat hudbu zadarmo naleznete na stránkách :

http://software.seznam.cz/musicjet nebo  http://www.musicjet.cz/

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Tarifomat - Najdi si pro sebe nejvýhodnější tarif!
,
Show Buttons
Hide Buttons