Jak vytvořit náčrtek dopravní nehody

náčrtek dopravní nehodyJednoduchá online aplikace zdarma na vytvoření náčrtku dopravní nehody. Aplikace je velice jednoduše zpracována ve stylu chytni a pusť.

Takže její ovládání zvládne i uživatel s minimální znalostí práce na počítači. Na stránkách http://zeichnen.unfallskizze.de ihned po spuštění máte na výběr z více jak deseti jazyků.

Po spuštění aplikace jednoduše vyberete tvar vozovky či křižovatky a můžete se pustit do nákresu a postavení vozidel při dopravní nehodě. Vaše vozidlo vyberete z levého horního rohu kde taktéž můžete vybrat druh dopravního prostředku ať je to osobní či nákladní auto. Po vložení do nákresu můžete vozidlo natočit do potřebné polohy jako při nehodě.

To samé vložíte vozidlo s kterým jste havarovali z pravého horního rohu. Samozřejmostí je i definování barvy vozidla. Jako další vložíte dopravní značení tak aby bylo zřejmé jaký stav a byl v době dopravní nehody případně můžete i vložit popis a další označení na vozovce.

Také můžete využít i spousty dalších možností jako je vložení fotek atd. Výslednou prací je .pdf soubor který můžete vytisknout nebo uložit do pc a použít například při uplatňování pojistné události atd.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  S projektem Skecho od nuly k dokonalosti
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons