Začíná sezóna pro affiliate programy v cestovním ruchu

Začíná ten správný čas, kdy se lidé ohlížejí, kam vyrazí na dovolenou. To je důvod si zde připomenout jak toho využít a ještě si přivydělat.

Pokud jste majitelem webových stránek nebo nejlépe stránkami, které jsou zaměřené na cestovní ruch neměli byste tuto radu podceňovat. Jedná se o affiliate program INVIA který je dost známí a taky patří k nejrozšířenějšímu affiliate programucestovním ruchu.

Mezi hlavní výhody jsou až 3% z ceny zájezdu, třiceti denní platnost cookie, více produktů pod jedním affiliate účtem (zájezdy, letenky, dárkový certifikát), platba za klik a spousty dalších možností jako třeba možnost individuálních podmínek pro úspěšné partnery.

Možnosti propagace jsou široké a to od klasických reklamních bannerů až po vyhledávací pole. Jediné co musíte udělat je umístit reklamu, a vše ostatní zařídí a Vy vyděláte peníze. Systém je jednoduchý, transparentní a lehce kontrolovatelný. Získáte online přístup ke statistikám, kde budete moci sledovat stav Vašeho účtu a měnit veškerá nastavení. V členské sekci budete mít také na výběr celou řadu reklamních bannerů, které si budete moci umístit v libovolném počtu na Vašich stránkách.   Začněte vydělávat s affiliate program INVIA .

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nová internetová služba která ušetří vaše peníze - AZlink
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons