Jak se vzdělávat zdarma? Přednášky zdarma a ihned ve vašem počítači.

Na internetu se objevili nové užitečné stránky, kde můžete sledovat přednášky, které vás zaujali nebo se můžete vzdělávat pomocí sledování přednášek na které je těžké se dostat , nebo jste o nich ani nevěděli.

Přednášky zdarma

Tento web na webové adrese sprednasky.cz  vzniknul díky človíčku jménem Michal Tesařík bývalým studentem VUT FSI a FIT jako momentální nápad když potřeboval najít přednášku, kterou kdysi viděl a zjistil, že to není zase až tak jednoduché to znovu najít a navíc došel k závěru, že právě taková to stránka, kde se soustřeďují přednášky na jednom místě u nás chybí.

V současné době stránky obsahují více jak sedmdesát přednášek a neustále jsou doplňovány nové a tříděny do základních kategorií jako například webdesign, SEO, marketing, podnikání atd.

Pokud se na stránky podíváte tak určitě najdete přenášku, která vám nejen přinese spoustu nových informací, ale navíc se můžete vzdělávat v pohodlí domova a zadarmo což už je v dnešní době takřka nemožné.

Už jen když se podíváte na štítky, kde jsou obsažena nejen jména přenášejících tak musíte uznat, že tam jsou velice důležití lidé, kteří nejen hýbou českým internetem, ale také nám mají co říci a podělit se o své zkušenosti. Mezi mé oblíbené patří například Ivo Lukačovič, Marek Prokop atd.

Dle Michala Tesaříka autora webu je projekt spřednášky.cz je určen pro všechny, kteří chtějí být úspěšní. Je to vynikající zdroj informací zadarmo. „Zadarmo se můžete poučit z failů a nebo se naopak učit od mistrů jakými je například pan Prokop (nebo se pobavit na přednáškách Davida Grudla).“

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak od nápadu k realizaci a získání potřebné investice?
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons