Fenoménem na internetu se stávají soutěže

V současné době internet zaplavuje spousty soutěží, které jsou převážně využívány jako marketingový nástroj pro získání nových klientů či příznivců stránek na sociálních sítích.

Mnohdy jsou tyto soutěže až příliš účelné a samotná soutěž je až na druhém místě a šance na výhru se tak snižuje. Na internetu mě zaujal jeden projekt souteze.cz, který přináší unikátní možnost pro soutěžící i pořadatele soutěží. Jedná se o jeden z mála systémů pro vytváření a správu soutěží online.

Tento systém je připraven jak pro pořadatele soutěží tak i pro aktivní účastníky. Pokud se rozhodnete stát účastníkem soutěží tak můžete využít přímí odkaz na soutěž, nebo se zaregistrovat a využít spousty výhod.

5 důvodů pro registraci viz informace z tohoto webu.

  • Přehled o účasti v soutěžích – žádná soutěž Vám neuteče
  • Jednoduše zjistíte pravděpodobnost výhry
  • Automatické vyplňování formulářů Vašimi údaji
  • Vyhráváte ceny za pouhou účast v soutěži!
  • Zasílání nových soutěží každý den na email

Pokud chcete nějakou soutěž uspořádat máte na výběr z více možností jako je odkazová soutěž zdarma, kdy tento portál zveřejní informaci s odkazem, nebo můžete využít tzv. Portálovou soutěž, která přináší zajímavé výhody.

  1. Ušetříte za programování – nemusíte se obracet na nikoho dalšího, popisovat, jak má vše fungovat a čekat na naprogramování
  2. Ušetříte za právníka – nemusíte si nechat zpracovávat pravidla pro soutěž. S námi máte jistotu, že jsou pravidla podle aktuální legislativy a Vaše soutěž tak bude naprosto v pořádku.
  3. Ušetříte za správu soutěže – všechny odpovědi soutěžícím se Vám zobrazí v jednoduché administraci, nemusíte si ukládat jednotlivé odpovědi a dále je Ušetřete díky nám peníze za programování, tvorbu správných soutěžních pravidel a správu soutěže
Tip na příspěvek:  ICQ bez instalace aneb icq2go – ICQ online kdy se vám zachce

Registrace je zdarma a je společná i pro další projekty (SEOnastroje.cz, PRclanky.cz, SeznamKatalogu.cz). Pokud jste již na některém z projektů zaregistrováni, nemusíte se registrovat a použijte své stávající přihlašovací údaje.

Sdílejte článek přátelům:
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons