Webové stránky a nástroj e-mail marketingu pod jednou střechou

Mnoho obchodníků už dávno pochopilo sílu internetu jako možnost podpory svého podnikání. Převážně se nejprve zaměřují na reklamu a sociální sítě, nejvíce facebook. Méně už tomu je u využití nových marketingových metod, jako jsou například prodejní stránky a e-mail marketing.

Jak získat další nové zákazníky?

Mám tu jeden užitečný web, kde naleznete nejen nástroje marketingu, ale také video návody. Na stránkách se dozvíte jak správně s těmito nástroji pracovat, tak aby přiváděli nové či budoucí zákazníky. Vše navíc můžete bezplatně otestovat.

digitalni-obchodnik

Náhled stránek Digitální Obchodník

Tak nejprve k dostupným nástrojům. Digitální Obchodník nabízí hned dvě základní aplikace pro správu vašeho nového marketingového kanálu. Jedná se o aplikaci KlikWeb a Mailátor.

KlikWeb jako pomocník pro vlastní webovou stránku

Tento online nástroj, umí na pár kliknutí jednoduše vytvořit prodejní webovou stránku. Vytvoření webu zvládne opravdu každý, a to i bez znalosti problematiky vývoje a programování webových stránek.

Nastavení a příprava webu je intuitivní, s automatickou možností vložení všech důležitých prvků co moderní web a budování značky na internetu vyžaduje. Administrace webu probíhá v redakčním systému upraveném tak, aby byl připraven na co nejefektivnější výsledek. Tvůrci aplikace mají ten správný tah na branku, což přináší jednoduchost, intuici a ergonomii.

KlikWeb ve spojení s aplikací Mailátor, je cesta jak dnes uspět v digitálním světě.

Díky využití těchto dvou pomocníků máte vše pro správu a správný chod online marketingu. Nejenže snadno sbíráte nové kontakty na budoucí zákazníky, ale máte svůj web automatizovaný a pod plnou kontrolou.

Tip na příspěvek:  Mějte svá odchozí a příchozí data pod kontrolou!

Základní funkce:

  1. Redakční systém pro váš web
  2. Budování databáze kontaktů
  3. Hromadné rozesílání zpráv
  4. Správa kontaktů
  5. Identifikace neexistujících kontaktů
  6. Emailové automaty
  7. Formuláře na web
  8. Statistiky

Digitální Obchodník není jenom o výše zmiňovaný aplikacích. Za projektem stojí tým zkušených profesionálů, kteří jsou připraveni poskytnout podporu. Rádi se stanou vaším průvodcem v tomto digitálním čase. Neustále vše zdokonalují, připravují návody, nabízí své kvow how a to vše na funkčních marketingových metodách a trendech.

[button url=“http://www.digitalni-obchodnik.cz/registrace/enachod“ target=“blank“ background=“#2d2fef“ color=“#ffffff“ size=“19″ center=“yes“ desc=“Vyzkoušet na 30 dní zdarma“]Pokračuj dále[/button]

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons