Rozjeď to online s projektem „Kurzy pro Radost“

Nejedná se sice o žádnou novinku, ale určitě se jedná a projekt, který stojí za pozornost a připomenutí. Kurzy pro Radost nabízejí online kurz snad pro každého.

Internet je v dnešní době zaplaven spousty online projektů, ale jen některé stojí opravdu zato. Navíc se jedná většinou o malou cílovou skupinu a poměrně specifické kurzy. Tuto neúplnou nabídku může poměrně slušně doplnit právě tento web Kurzy pro radost s rozsáhlou nabídkou kurzů. Navíc nabízí možnost zapojení samotných autorů – lektorů do vytváření těchto vzdělávacích online videí.

Kurzy-pro-radost

Náhled domovské stránky Kurzy pro radost

Jak jsem v úvodu psal, že je to opravdu pro každého, myslel jsem to zcela vážně. Nabídka kurzů je opravdu veliká a zasahuje jak do všech věkových kategorií, tak nabízí různorodé témata. Na své si přijdou podnikatelé, obchodníci, zájemci o správný životní styl, ale také ti, kteří se chtějí přiučit něčemu novému. V nabídce je například bruslení na Inlinech, vytváření originálních dárků či kurz fotografování.

online-kurzy

Nejedná se o žádné amatéry. Zvučná jména lektorů můžete znát například z televize, nebo z tištěných publikací a knih. S touto moderní metodou vzdělávání, je máš kdykoliv po ruce, a můžeš jejich kurzy sledovat opakovaně v pohodlí domova. Každý kurz můžeš nejprve odzkoušet zdarma, takže předem víš, do čeho jdeš.

Co bych také zmínil, že je možné kurz zakoupit formou dárkového poukazu. Můžete tak darovat netradiční, ale zato přínosný a praktický dárek, který určitě potěší.

Kurzy pro radost mají horkou novinku, a to od lektora Pavla Kožíška ve svém online kurzu Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek!

Pavel Kožíšek

To je super. Kurz, který tě naučí jak ohromit tvé publikum. Pavel Kožíšek připravil neopakovatelný kurz magie, ve kterém odhalí skvělé kousky a provede tě celým postupem od přípravy až po ohromující obdiv tvého publika.

Tip na příspěvek:  Budoucnost internetových obchodů. Jaké „vychytávky“ se mohou stát součástí e-commerce v příštích letech?

Nová příležitost nejen pro lektory

S tímto projektem máte možnost mít svůj kurz právě zde. Pokud jste v něčem dobří a něco skvělého umíte, tak je to příležitost právě pro vás. Autoři přesně vědí, jak fungují pravidla a princip těchto online kurzů.  Navíc mají bohaté zkušenosti s vytvářením a zpracováním vzdělávacího videa a s jeho následnou propagací. Využijte této příležitosti a spojte jejich znalosti a zkušenosti. Vybudujte vzájemnou a jedinečnou spolupráci, jejíž výsledkem bude super online kurz.

Také mě to nedalo a přichystal jsem pár otázek pro autora projektu Pavla Faru.

Pavel Fara patří k významným osobnostem a online obchodníkům. Je expert na obchodní dovednosti a digitální marketing.Pavel Fara

K jeho významným projektům a vzdělávacím online kurzům patří například program OBCHODNICKÁ AKADEMIE, která se věnuje obchodování v živém světě a chytrému získávání nových zákazníku z internetu.

Dále určitě MILIONOVÝ PORADCE jako kurz pro finanční poradce, kde učí jak se zbavit odmítání, či jak získat osobní prestiž a přitáhnout zákazníky, kteří volají sami.

 

Otázky na autora:

Pavle, co vás vedlo k vytvoření tohoto projektu Kurzy pro radost?

Vedla mě k tomu jednoduchá úvaha. Sám jsem měl za sebou první on-line kurz, na kterém jsem si na vlastní kůži vyzkoušel jak náročné je takový kurz vytvořit a pak ještě prodat. Není až tak velký problém videokurz natočit, ale prodat ho na internetu už je složitější. Tak mě napadlo, že bude hodně lidí, kteří přivítají platformu pro prodej svých kurzů. 

Jak vidíte budoucnost online vzdělávacích kurzů?

On-line kurzy budou určitě čím dál populárnější. Určitě to nebude tak, že by on-line kurzy vytěsnily z trhu živé kurzy, ale stále přibývá lidí, kteří si je oblíbili. Hlavně proto, že nemusejí nikam jezdit a hlavně videokurzy jednak pořídí levněji a mohou se k nim opakovaně vracet. Tento trend je celosvětový, a tak je celkem logické, že se nevyhne ani naší zemi.

Pokud by měl někdo zájem o vytvoření svého kurzu v tomto projektu, jak by měl postupovat?

Tip na příspěvek:  Můj poskytovatel internetu nemá vlastní SMTP server. Co dál ?

To je celkem jednoduché. Ideální je se s námi spojit a před produkcí kurzu se s námi poradit. Videokurz by měl mít svou osnovu a rozhodně taky hlídáme kvalitu, takže před produkcí kurzu vždycky dáváme lektorům rady ke zvukové a obrazové kvalitě. Obvykle je pak během pár týdnů nový kurz na webu na světě. Lektor pak získá přímo na webu http://kurzyproradost.cz/ svůj lektorský účet, na kterém může sledovat, jak se jeho kurz prodává.

Je ještě něco, co byste vzkázal čtenářům WebiTechu?

Co bych vzkázal čtenářům Webi Techu? Čtenáři WebiTechu budou pravděpodobně lidé, které zajímají věci kolem internetu. A jestli se vám  Kurzy Pro Radost líbí, tak i když nejste lektor a nechcete tvořit vlastní kurz, můžete si přivydělat tím, že dáte o o webu vědět lidem ve Vašem okolí. Pro naše fandy máme totiž připraven partnerský program, který najdete na tomto odkazu: http://www.kurzyproradost.cz/

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons