Projekt OfficeMap umožní ideální pronájem kanceláře

Podnikáte a hledáte reprezentativní kanceláře pro vaši firmu? Pokud ano, neměl by vaší pozornosti uniknout internetový projekt OfficeMap, protože díky němu dostává hledání kanceláří zcela nový rozměr. Je rychlejší a především cílenější. Díky OfficeMap dostáváte i vy možnost, jak najít kanceláře, které budou zcela vyhovovat vašim – i těm nejnáročnějším – podmínkám.

Už se nemusíte spokojovat s průměrem

Běžné hledání kanceláře k pronájmu není vůbec jednoduché. Běžných nabídek je sice jako hub po dešti, ovšem většina z nich je jen šedým průměrem. Kanceláře v mnoha případech nemají dostatečné vybavení ani reprezentativní vzhled, přesto za ně chtějí majitelé vyplácet až přehnaně vysoký nájem. Faktem také je, že ty nejlepší kanceláře nejsou vždy přístupné. Realitní kanceláře je často nabízejí jen stálým a váženým klientům. Právě tato nelichotivá situace byla i impulsem k vytvoření projektu OfficeMap. Cílem projektu je nabídnout a zprostředkovat pronájem kanceláří, a to bez rozdílu!

OfficeMap

Výběr možný podle zajímavých kritérií

Na OfficeMap je možné vyhledávat pronájem kanceláří hned podle několika kritérií. Mezi základní patří lokalita, adresa či výše nájemného. Kromě jiného je ale možné vyhledávat i podle počtu zaměstnanců, kteří budou prostory využívat. Portál nabízí i jiný typ vyhledávání. Je možné hledat budovy exkluzivní či tzv. zelené. Momentálně je na webu aktivní nabídka pronájmu exkluzivních prostor Airport Business Centre na Praze 6. Navíc také budovy ve výstavbě (za pozornost určitě stojí projekt BB Centrum Delta) či plánové. Jako podmínku je možné zadat i to, zda má budova klimatizaci, podzemní parkování aj. I vy si tedy můžete vybrat kanceláře, které budou maximálně naplňovat vaše požadavky.

Tip na příspěvek:  Potřebujete nové webové stránky? Nechte si je vytvořit na míru!

OfficeMapa

Pro aktivní uživatele i poradenství

Na portálu se může každý zájemce o pronájem, ale i ten, kdo pronájem nabízí, registrovat a tím získat přístup k dalším funkcím. Po přihlášení je možné nabídky sdílet a porovnávat. Uživatelé navíc mohou využít i osobní poradenství od provozovatelů stránek Colliers International, s.r.o.

Sdílejte článek přátelům:
,
Show Buttons
Hide Buttons