Googole Mapy – Google Street View (Mapy Googole)

flying_manProjděte se po ulicích Prahy pomocí Street View 

 

  1. Přejděte na místo, které jste si vybrali.
  2. Chcete-li zobrazit panoramatické fotky Street View, klikněte na panáčka a přetáhněte jej na místo, které chcete vidět. Dostupné ulice jsou vyznačeny modře.
  3. Street View se pro dané lokality zobrazí spolu s přehlednou mapou v pravém dolním rohu. Na této mapě se také objeví panáček, kterého je možné libovolně přemisťovat.

Kdo je Panáček? Nestyďte se a přetáhněte mě do ulice!

Panáček je vaším průvodcem službou Street View. Kliknutím na něj a přetažením do určité ulice zobrazíte snímky Street View. Když Panáčka nepoužíváte, sedí na panelu přiblížení v levé části okna Map Google. Svítí-li žlutě, znamená to, že v aktuální mapě můžete zobrazit snímky Street View.

Mapy Google (anglicky Google Maps) je internetová mapová aplikace a technologie poskytována zdarma (pro nekomerční použití) společností Google, která pohání mnoho mapových služeb včetně stránek Map Google, Google Ride Finder, Google Transit a mapy vložené na internetové stránky třetích stran za použití Google Maps API. Služba nabízí mapy ulic, plánovač cest pro cestování pěšky, automobilem nebo veřejnou dopravou a polohu podniků v mnoha zemích po celém světě. Podle jednoho z tvůrců (Lars Rasmussen), Mapy Google „jsou způsob, jak zorganizovat světové geografické informace.“

 

Pro tvorbu článku použitozdroje informací : http://cs.wikipedia.org/wiki/Google_maps

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Užitečná přednáška na ČVUT Google User Group
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons