Chcete znát svoji „Achillovu patu“?

Na internetu a nejen na něm máš mnoho možností jak se naučit e-mail marketing, jak budovat databáze kontaktů, jak udělat prodejní webovou stránku a získávat nové zákazníky atd. Nikdo ti však neřekl, že je to pouze 15% tvého úspěchu.

Podle dostupných informací Carnegieho institutu je pouze 15 % úspěchu v technických dovednostech, kterým se většina projektů zabývá. Zbývajících 85 % připadá na schopnost s kontakty jednat a poznat ten správný potenciál. Je důležité tento fakt vědět a uvědomit si že právě v tomto okamžiku přicházíte o většinu potencionálních zákazníků.

Zjisti kde je tvá „Achillova pata“? 

Všeobecně je známo, že každý má své silné a slabé stránky. Málo kdo ale ví, že tu jsou ještě slepé body. Co to je? To je právě ta tvoje “Achillova pata““.

Jsi ochoten do těchto informací věnovat 2 minuty svého času!

mas-potencial

Chceš se naučit porozumět druhým lidem? Chceš poznat svůj potenciál?

Na internet vstoupil další online kurz, který tě naučí, to co tě ve škole neučili. Nemusíš hned za kurz platit. Můžeš jen využít vstupní videa zdarma a dozvědět se informace co v tobě ohrožuje právě tvůj úspěch.

Za tímto online kurzem stojí Tomáš kašpar a Dáša Kašparová. Tomáš je specialistou na osobní inteligenci. Je autorem knižního bestselleru a žádaný řečník na firemních konferencích. Dáša je odborník na osobnost člověka a expert na autentický projev člověka. Více o autorech se dozvíte na stránkách projektu.

Poznej dalších 80% svých možností a potenciálu. V kurzu dostaneš klíč k těmto novým možnostem.

Tip na příspěvek:  SuperFaktura nejen pro tvorbu faktur

CHCI VIDĚT VIDEA ZDARMA

Vstup pro affiliate partnery

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons