Jak vystavovat faktury online?

Pokud jste si někdy položili tuto otázku, mám pro vás tip na aplikaci miniFAKTURA.

S aplikací máte vaše faktury vždy a všude pod kontrolou. Jedná se o moderní metodu a fakturační systém, který bude sloužit vám a ne vy jemu. Vystavujete faktury online přímo z mobilních zařízení na místě u zákazníka. Podporovány jsou jak iOS, Android a samozřejmě správa na vašem PC.

Může to být skvělá pomůcka například pro drobné živnostníky či řemeslníky, kdy odvedou svou práci a přímo na místě výkonu své práce (u vás doma) vystaví fakturu. Ihned ji můžou vytisknout nebo odeslat v pdf-ku do emailové schránky. Náhled vygenerované ukázkové faktury.

minifaktura

náhled webu miniFAKTURA – aplikace, kde jsou zobrazeny možnosti použití

První co mě napadne z pohledu uživatele apky je určitě bezpečnost.

Podle dostupných a publikovaných  informací to mají snad vše pod kontrolou a ctí moto Bezpečnost nade vše“.

Všechny informace, které proudí mezi aplikací a prohlížečem jsou šifrovány 256-bitovým SSL šifrováním. Veškerá data jsou zabezpečena také pomocí Firewallu a chráněna proti selhání hardwaru na redundantních úložištích.

Potřebuji vytavit fakturu a nejsem online. Co s tím?

miniFAKTURA to má podchycené. Máte veškerá data v kapse vždy po ruce. Všechny potřebné informace jsou uloženy v telefonu (mobilním zařizení) a máte plnohodnotnou možnost fakturu okamžitě vystavit. Po pozdějším připojení k internetu se data synchronizují s uložištěm aplikace.

Kolik tě bude požití nástroje na správu faktur stát?

Na výběr máte z několika možností. Mezi hlavním rozdílem cenových nabídek je počet vystavených faktur a počet uživatelů. Ve verzi trial si můžete vše plně vyzkoušet. Jakmile vystavíte pátou fakturu, budete vyzváni k výběru jednoho z nabízených cenových balíčků.

Tip na příspěvek:  Pohodlné vyhledávání a stahování programů zdarma

minifaktura_cenik

Náhled cenových balíčků miniFaktura.cz

Na závěr bych asi ještě zmínil, že kromě pohodlné a rychlé správy faktur, máte také přehled v grafech a přehledných statistikách.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons