Na českou internetovou scénu přichází další informační portál LinksTip

LinkTipNa českou internetovou scénu přichází internetová služba s názvem LinksTip.com.
LinksTip je server který pravidelně přináší přehled aktuálních článků z vybraných zdrojů. Služba je mezinárodní, ale nově i v češtině s českými zdroji informací.
Tento web je propojen se službou Facebook z důvodů řazení článků dle oblíbenosti na této sociální síti s možností mnoha dalších užitečných služeb a informací.

Mezi výhody LinkTip dále jen LT patří možnost sestavit si vlastní přehled zdrojů, které uživatele zajímají. Dále si uživatelé mohou článek na LT založit do vlastní knihovny atd. Každý uživatel LT má také možnost komentovat články nezávisle na zdroji informací.

Mezi hlavní české zdroje informací patří dle aktuálního seznamu na webu:

Aktuálně.cz , Blesk.cz , Bleskově.cz , ČeskéNoviny.cz , ČT24.cz , Deník.cz , E15.cz , EraSport.cz , EuroZprávy.cz , iDNES.cz , iHNed.cz , MediaFax.cz , Týden.cz

Otvírá se zde i možnost kterou zejména využívají autoři zajímavých článků a to přidání RSS zdroje, Zdroj musí být nejprve schválen. Navrhnout RSS zdroj může jen přihlášený uživatel který se jednoduše přihlásí pomocí facebooku.

Jako další možnost můžete pro svůj web využít i seznam výstupů ve formátu rss pro svůj web, a obohatit je tak o aktuální informace ,články a videa nejen v Česku.

Závěrem: Podobných služeb tohoto typu je spousty často nazývaných agregátory rss zdrojů. LinkTip ovšem není jenom portálem který zprostředkovává rss zdroje ale navíc má spoustu užitečných možností a propojení na sít Facebook.Což ho určitě řadí do popředí těchto služeb.

Více o LinksTip na stránkách LinksTip.com nebo LinksTip.cz

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Firmy pozor – Companer jako vaše firemní kancelář online
Show Buttons
Hide Buttons