Jak si na to stojí váš web? Online test od googlu zdarma!

Online test od googluJste tvůrce webových stránek? Pokud ano tak právě pro vás je tato internetová online test od Googolu zdarma a online. Aplikace s názvem Page Speed Online (Pagespeed Googlelabs) otestuje web na jeho výkon a na jeho případnou optimalizaci.

Rychlost webových stránek patří k jedné základní optimalizaci webu a proto si svoji důležitost určitě zaslouží. Je mnoho stránek které tuto problematiku opomíjejí a nevědomky škodí sami sobě.

Web na adrese http://pagespeed.googlelabs.com Page Speed Online je sice v angličtině a výsledek testu mohou nahradit komerční analýzy.

Po vstupu na stránky jednoduše zadáte doménu kterou chcete otestovat a nic víc nemusíte dělat. Výsledkem testu jsou doporučení, návrhy a rychlost webových stránek.

Výsledky jsou řazené do přehledného menu kde jsou výsledky testu jako například caching, obrázky, CSS, HTML, JavaScript, pořadí stylů a skriptů, asynchronní zdroje, cache validator atd.

Hned po testu se vám zobrazí shrnutí tohoto testu jako skóre rychlosti a to počtem bodů z možných sto maximálních.

Déle se zobrazí doporučení které ja začleněno jako s Vysokou prioritu a s nízkou prioritou.

Pokud jste tento test rychlosti ještě nikdy nezkoušeli , tak doporučuji tak učinit a dozvědět se tak více o rychlosti vašich stránek a jejich případné optimalizaci pro web.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  MyPrompter najde akci ve Vašem okolí!
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons