Podpořte své stránky pomocí tlačítka 80×15 online

80x15    Jste majitelem a tvůrcem webových stránek? Pokud ano zvažte přidání vlastního tlačítka a zároveň umožněte jeho sdílení na ostatních webech. Jde o tlačítko s rozměry 80x15px které patří k standardním rozměrům pro toto použití. Toto tlačítko je hodně rozšířené pro sdělení různých informací jako jsou například ranky, validita, SEO atd. Déle se může použít pro různé druhy odkazů a odkazy na partnerské weby. Tlačítko není nijak velké a neobtěžuje čtenáře webu a zároveň zlepšuje optimalizaci webu.
Nejčastěji se tlačítka umísťují do patičky webu kde zcela plní svoji funkci.

Pokud chcete vytvořit tlačítko můžete využít kterýkoliv grafický program, ale mám tu pro vás lepší a rychlejší řešení – Online generátor zdarma.

Jedná se o online aplikaci s názvem Brilliant Button Maker od autora se jménem Matt Kendrick – Generátor ikonek 80×15

Tento online nástroj umožňuje nastavit a vygenerovat ikonku o rozměrech 80x15px. Jednoduše nastavíte barvy a Text případně vložíte obrázek z vašeho počítače a zmáčknete tlačítko Create a výsledek je hotov.

Tento užitečný nástroj na vytváření tlačítek je na adrese http://www.lucazappa.com/brilliantMaker/buttonImage.php
Pokud se vám výsledek který online vidíte na monitor a jste s nim zcela spokojeni můžete ho stáhnout do počítače a vložit jej na webovou stránku ve formátu .PNG

Podobné stránky také na online generování tlačítek jsou na http://kalsey.com/tools/buttonmaker/

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Najdi si nejlevnější letenku po Evropě se službou Skypicker
, ,
Show Buttons
Hide Buttons