Kde koupit a prodat reklamní plochu snadno a rychle?

Kde koupit a prodatV posledních dnech hodně diskutované téma a to projekt AdExpert na prodej a nákup reklamních ploch. Pro toho kdo o této záležitosti ještě neslyšel tak v krátkosti zde představím. Jedná se zcela novou možnost jak na českém internetu kupovat či dokonce prodávat a vydělávat na reklamních plochách pro grafickou reklamu. Web projektu je na adrese adexpert.cz.

Služba AdExpert jak uvádí autor na tomto webu je nezávislé tržiště webových reklamních ploch. Tento systém je velice jednoduše zpracován tak aby přinášel všechny zásadní informace jak pro prodej tak pro nákup reklamy.

Hlavním důvodem proč se zde o tom zmiňuji je že jde o zatím jediný projekt který znám na prodej a nákup reklamních ploch jako grafických prvků. Myslím že do tohoto reklamního systém se v budoucnu zapojí hodně klíčových firem kteří přišli na to že reklama na internetu se určitě vyplatí, a jsou v této oblasti ochotni investovat. Jde o další dobrý nápad který vyplňuje prázdná místa českého internetu. No uvidíme co přinese čas? V každém případě AdExpert fandím protože má určitě dobře našlápnuto.
Osobně jsem se při psaní tohoto článku zaregistroval což mě trvalo včetně schválení reklamní plochy asi deset minut. Důvodem mé registrace bylo to že mě to natolik zaujalo natolik že by byla chyba to hned nevyzkoušet. Později po nějakých zkušenostech se k tématu určitě vrátím a budu vás informovat o mých zkušenostech. Budu rád i za vaše zkušenosti jak s nákupem nebo prodejem reklamy.

Poznámka: Vkládání grafické reklamy je postaveno na javascriptu tak , aby nemohlo dojít k penalizaci ze strany vyhledávačů a snížení ranků. Pro menší projekty nová možnost výdělku na webu. Pro inzerenty jedinečný nástroj jak si samy vybrat kde bude vaše reklamní plocha.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Pravda o budování osobní značky
, ,
Show Buttons
Hide Buttons