Webmium – nástroj, který vám vyřeší otázku Jak vytvořit webové stránky zdarma?

Mnoho lidí si často pokládá otázku, zda je možné vytvořit webové stránky zdarma? Jednou z mnoha možností je využití nového systému Webmium.

Jak vytvořit webové stránky zdarmaJedná se jo jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek a webových prezentací.

Aplikace Webmium je určena pro malé a střední firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace.

Práce se samotnou aplikací je velice jednoduchá, intuitivní a během pár minut můžete mít své webové stránky připraveny k publikování na internetu. Toto celé zvládnete samy bez nutnosti odborných znalostí programování či designerských dovedností.

Při vytváření stránek Vám jsou k dispozici návody v češtině včetně video ukázek atd.

Na výběr máte ze spousty předpřipravených šablon, které jsou řazeny do kategorií pro jednoduchý výběr zaměření. Mimo to můžete využít také Webmium Akademii plnou tipů, jak nový web vytvořit a  propagovat. Pomocí těchto rad tak přilákáte ty správné návštěvníky Vaši webové stránky.

Webové šablony

Webové stránky zdarma pro každého!

Webové stránky zdarma si může vytvořit každý a to na doméně (subdoméně) např: www.vaseadresa.webmium.com .

Pro zájemce o vlastní doménu  www.vaseadresa.cz a neomezený prostor na uložišti s neomezeným přenosem dat atd. je připravena placená verze „Webmium Pro“, za kterou měsíčně zaplatíte jenom 295 Kč.

Pokud budete chtít vytvoření webové stránky profesionálem, nastavení SEO či marketingovou podporu tak nezoufejte a využijte připravený balíček „Webmium Pro+“, který tyto požadavky plně splňuje.

Projekt Webmium je produktem firmy nexum Trilog a.s., která má dlouholeté zkušenosti a je významným hráčem na poli vývoje internetových aplikací a e-business řešení. Celá tato aplikace byla vytvořena mezinárodním týmem programátorů a designerů.

Tip na příspěvek:  Odstartuj projekt pomocí Crowdfundingu!

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons