Tvorba online formulářů ve vlastním designu, to je Formees.com!

formees - Tvorba online formulářů Na světě a navíc na českém internetu se objevil nástroj, ve kterém lze vytvořit a publikovat vlastní online formulář. Na rozdíl od ostatních podobných nástrojů, http://www.formees.com/ vám umožní celou stránku formuláře odesignovat zcela podle vašich představ.

Díky unikátnímu drag&drop editoru stránky můžete umístit každý prvek formuláře přesně na místo, na které chcete. Každý prvek má navíc řadu možností, jak jej nastavit. Když se k tomu přidá možnost vkládání obrázků, u kterých lze navíc nastavit průsvitnost, je výsledkem nástroj, ve kterém s trochou úsilí vytvoříte plně funkční profesionální formulář a to bez hlubších technických znalostí.

Formulář či dotazník není pro formees žádný problém!

Práci vám může usnadnit nabídka několika šablon, se kterými můžete začít a jen je upravit k obrazu svému. Pro formees není problém jednoduchý formulář, který máte hotový za několik minut, ani složitý několikastránkový dotazník. Ve stránce formuláře můžete vedle klasických prvků online formuláře použít například i youtube video, přidat počítací kód google analytics, nebo přidat nástroje pro sdílení jako facebook.

formees - Tvorba online formulářů

Služba formees je bez omezení zcela ZDARMA

Služba formees.com (Tvorba online formulářů) je bez jakéhokoliv omezení zcela ZDARMA. Mikroplatbami jsou zpoplatněné jen doplňkové služby, jako hromadný mailing, skrytí reference formees na výsledném formuláři a emailové notifikace, které mají jako vše široké možnosti nastavení.

Notifikace můžete nastavit buďto jako upozornění pro vás, o novém vyplnění formuláře. Zároveň můžete připravit šablonu, která se sama odešle uživateli, který formulář vyplní. Do této šablony můžete zamíchat i veškerá data, která uživatel vyplnil, nebo například přiložit soubor do přílohy.

Tip na příspěvek:  Přehledná databáze bezbariérových míst na mapě!

ukazka formess.com

Ukázka stránky ze služby formess.com 

Založte si zdarma vlastní účet na formees: http://manager.formees.com/register

Sledujte formees na facebooku: http://www.facebook.com/formees

Následujte na twitteru: https://twitter.com/formees

Video návody na youtube: http://www.youtube.com/formeescz

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons