Jak využít Instagram či Twitter a zůstat pánem svého času?

V online marketingu jsou čím dál více využívány sociální sítě a marketéři určitě vědí proč!

Chci zde představit jednu užitečnou službu, která vám pomůže s automatizací zasílání zpráv na Instagramu a Twitteru.

Osobně jsem dlouho odolával hlavně Instagramu. Byla to chyba! V posledních dnech jsem začat tuto službu využívat a musím přiznat, že jsem objevil mnoho nových kontaktů, ale hlavně dokážu oslovit přesně danou cílovou skupinu.

Jak oslovit tisíce nových kontaktů na Instagramu a Twitteru!

S touto problematikou vám zcela určitě pomůže aplikace Holr. Holr.co je marketingový nástroj (online aplikace), která vám pomůže automatizovat a oslovit vaše publikum na těchto soc. sítích.

Holr

Na výběr máte ze třech možností, přičemž první varianta je neplacená, ale má určitá omezení.

Mezi základní funkci patří oslovení až 90 vašich příznivců (kontaktů) každý den. Malou nevýhodou je, že na konci zprávy si tato aplikace přidá zmínku o tom, pomocí které služby byla tato zpráva odeslána (Message sent via @insta_holr). Další druhou variantou je již placená služba (cena okolo 19 dolarů), která však již nabízí o něco více než varianta zdarma. V této variantě dokážete oslovit až 120 kontaktů a bez zmínky o této aplikaci jako v předešlé variantě. A jako třetí je nejlepší prémiová varianta za cenou okolo 29 dolarů. S tímto prémiovým účtem zase získáte více možností a nastavení odesílání zpráv.

Pokud se rozhodnete službu Holr otestovat, tak přímo v aplikaci máte možnost olajkováním této služby získat 3 dny varianty Premium zcela zdarma.

V editaci zprávy můžete využít i určité vychytávky jako je náhodně vybraný text nebo přidání jména uživatele.

  • {Ahoj | Dobrý den| Děkuji ! } – aplikace náhodně vybere mezi těmito třemi volbami na vaší zprávě, které můžete libovolně editovat
  • @username – přidá jméno uživatele na každé zprávě
Tip na příspěvek:  Převod souborů zdarma všech typů pomocí jednoduché online aplikace

Další malé upozornění je že pokud začnete využívat tuto službu Holr, tak revize nových kontaktů probíhá každé dvě hodiny. Díky tomu, může vzniknou malá časová prodleva, mezi sledováním a zaslanou zprávou (tj. doba od začátku, kdy vás začne někdo sledovat, než obdrží zprávu).

Aplikace Holr si hlídá podmínky Instagramu, takže nemusíte mít strach, že překročíte nějaké limity této sítě.

Závěrem bych byl moc rád za vaše komentáře, zkušenosti či přidáním tipu na podobné aplikace či online služby. Také bych upozornil, že zasílání zpráv je jen jednou z možností jak sociální sítě využívat a pokud chcete být na sociálních sítích efektivní tak jen toto opravdu nepostačí (o tom zase příště). Nikdy nezapomínejte na to, proč vás vaši fanoušci sledují! Je mnohonásobně obtížnější získat a udržet nového fanouška než o něj snadno přijít.

Pokud mě chcete sledovat na Instagramu tak jsem tady: https://www.instagram.com/lukasrousek/

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons