USB flash disk k Vánocům

Blíží se konec roku a s ním rozdávání dárečků klientům i zaměstnancům, aby i vaše firma dala najevo svůj vděk za spolupráci. Velmi nenápadně se tak totiž stane součástí jejich příštích plánů a cílů. Je to naprosto v pořádku, reklamní předměty dnes mají na trhu velký prostor a díky nápaditosti a fantazii výrobců je opravdu z čeho vybírat.

Takový dárek by měl být praktický, účelný, co nejčastěji používaný a měl by vlastně nahrazovat jakousi vizitku neboli připomínku další následné sounáležitosti s vaší firmou. A v dnešním světě moderních technologií je nejlepší ten, který nám život ulehčuje, o čemž rozhodně nemůže být pochyb.

Skvělý nápad

Společnost ZPROGO team je moderním dodavatelem IT reklamních předmětů již více jak 20 let. Zaměřili se na výrobu USB FLASH DISKŮ, POWER BANK, VIDEO BOOKLETŮ, USB VĚTRÁČKŮ a dalších oblíbených propagačních výrobků. Návrhy originálních designů na reklamní USB flash disk provádí ZDARMA a výroba je realizována již od sta kusů.

Pro vaši věrnou představu obdržíte před zahájením masivní výroby funkční vzorek, abyste se sami mohli přesvědčit o originalitě a spolehlivosti komponentů používaných značek, jako jsou Samsung, Micron, Hynix, Intel nebo Toschiba. ZPROGO team neustále sleduje nové trendy ve světě IT, které následně realizuje pro své významné klienty.

usb_flash_disk

Ohromit a pomoci

Mezi nejoblíbenější reklamní předměty 21.století patří bezesporu USB flash disky. Jsou sice malé co do prostoru, ale o to významnějším jsou doplňkem. V katalogu ZPROGOteamu najdete nabídku disků z tradičních i netradičních materiálů, jako jsou:

  • PVC pryž,
  • PVC plast,
  • silikon,
  • kov,
  • dřevo,
  • bambus,
  • kůže
  • či luxusní s ozdobnými krystaly.
Tip na příspěvek:  Připojení WiFi a zadarmo - WiFi Radar

Též co do různosti kapacity je zde výběr ze všech kategorií a samozřejmostí je i dodané příslušenství včetně poskytovaného datového servisu. Pokud byste i přesto nenašli vámi požadovaný model, funguje zde bezplatná konzultace, kdy se společnost pokusí najít vhodné řešení šité na míru právě vašim představám.

Spojit příjemné s užitečným dnes tedy není vůbec složité. Praktické poděkování v hezkém dárkovém balení je skvělá příležitost, jak vstoupit v podvědomí všech, koho si vážíte a jak nabídnout další spolupráci, ve které poté jistě každý mile rád setrvá.

Sdílejte článek přátelům:
,
Show Buttons
Hide Buttons