Usnadněte si práci ve skupinách s aplikací Wiggio!

Wiggio umožňuje online podporu týmové práce a podporu pro práci ve skupinách. Tento nástroj může posloužit jak manažerům při pro­jek­tovém manage­mentu, tak obchodníkům či jen malým spolkům.

Za vznikem této aplikace stojí p. Lampert ze Spojených států, který první vlaštovku této aplikace spustil již na škole na jaře roku 2008.

Tento online nástroj Wiggio v současné době používá více jak 100 tisíc skupin. Patří mezi ně skupiny různých projektů, klubů, obchodů, rodin, různých spolků a společenských skupin.

Mnoho lidí často tyto projekty zařazuje mezi sociální sítě, ale pravdou je že se jedná o nástroje produktivity a využití online nástrojů k zvýšení produktivity práce ve skupinách. 

wiggio - práce ve skupinách

Náhled domovské stránky Wiggio.com

Tak jako většina úspěšných projektů vznikl i tento projekt wiggio na základě vlastních zkušeností při týmové spolupráci.

Autoři řeší tímto nástrojem propojení a spolupráci kolegů ve skupinách, kdy zabráníte přeposíláním elektronické pošty, složitému plánování schůzek atd., které vznikají při spolupráci s více kolegy a při práci ve skupinách.

Nevíce tento nástroj ocení právě ty, kteří tuto osobní zkušenost již mají.

Nevýhodou je scházející čeština a nutná registrace, ale při troše chuti se rychle s tímto nástrojem zdarma brzo spřátelíte a stane se vaším nepostradatelným pomocníkem.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vytvářejte 3D panorama online a zdarma a odkudkoliv i na facebooku
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons