Výkonnostní marketing s Michalem Hardynem

Seznamte se s odborníkem na výkonnostní marketing, slevové srovnávače a affiliate u nás. Jde o mladíka, který tomu dává vše, což výsledky jednoznačně dokazují.

Michal Hardyn

Ano, Michal Hardyn aktuálně na pozici CEO affiliate sítě AffiliateClub.cz

 Michal v nedávné době nastoupil právě do této pozice CEO v Affiliate Clubu.

Ve své minulosti stal u mnoha úspěšných projektů, které jsou úspěšné i dnes. Patří mezi ně například TopSleva.cz či TopSrovnani.cz. Určitě tak stojí za zmínku jeho spolupráce se společností Elephant Orchestra, a.s., kde v začátcích vedl tým pracovníků v divizi Lead Generation.

Jako jeden z hlavních projektů Michala lze určitě zařadit založení společnosti  5DM.cz, která je převážně zaměřena na Affiliate, Lead Generation a Ecommerci.

5DMNáhled webu společnosti 5DM

Otázky na Michala.

Michale, určitě hledáš inspiraci i v zahraničí. Jaký předpokládáš vývoj affilu u nás?

Jako většina lidí kolem tohoto businessu sleduji rostoucí čísla affiliate na českém online trhu a předpokládám pokračování tohoto trendu. To znamená, že přes affiliate bude realizován stále větší objem prodejů a bude pro inzerenty ještě významnější prodejní kanál.

Společnost 5DM je hodně zaměřena na zdravou výživu res. hubnutí. Plánujete také nějaké další kampaně i z jiného oboru?

Aktuálně pracujeme na několika nových kampaních v segmentu zdraví&hubnutí. V nejbližších týdnech spustíme nové kampaně na potravinové doplňky a máme před spuštěním nového velmi zajímavého klienta v oboru fitness.

AffiliateClub.cz se může pochlubit rychlou a kvalitní technickou podporou. Jak to zvládáte a kolik spolupracovníku máte?

Na AffiliateClubu pracuje tým 8 lidí. Péče o affiláky, rychlá komunikace a kvalitní technické řešení jsou pro klíčové pilíře AffiliateClubu.

Jaký je tvůj názor na to, co je vhodnější pro majitele webových stránek. Prodávat mediální prostor (inzerci) či nasadit affiliate?

Tip na příspěvek:  Jak zdokumentovat dění na sociálních sítích?

Jsem přesvědčený, že kvalitní affiliate kampaně fungují a partneři na nich mohou vydělat více, než při prodeji bannerů/inzerce.

Jaký je tvůj pohled na affiliate weby? Nemyslíš, že je vyhledávače časem budou třeba penalizovat?

Kvalitní affiliate web, který nabízí uživatelům přidanou hodnotu vyhledávače nemohou a nebudou penalizovat.

Hodně nových či budoucích affiláku si představuje, že affiliate je metoda vytvořeni pasivního příjmu. Já osobně zatím investuji svůj čas, a na finance to radši nepřepočítávám J . Jak to vidíš ty?

Vytvoření pasivního příjmu je častá motivace, proč začít s affiliate businessem. On to nikdy není úplně pasivní příjem, na začátku to je hodně dřiny, ale potom se náročnost na správu affiliate kampaní a webů snižuje. Perfektní je, že nemusíte hledět na místo a čas a práce se vám přizpůsobí. :)

Ještě by mě zajímalo, jak vnímáš v poslední době rozšířené infoprodukty, a zda jsi také nějaké využil?

Infoprodukty vnímám poměrně pozitivně. Pokud infoprodukt je připravený kvalitně, může svým zákazníkům velmi solidně pomoci. V AffiliateClubu v nejbližších týdnech plánujeme spustit pilotní infoproduktovou kampaň.

Michale, máš nějaké další doporučení či užitečný typ pro čtenáře WebiTechu?

Neodkládejte rozhodnutí na později a pusťte se do přípravy affiliate webů a propagace kampaní AffiliateClubu ještě dnes. Podzimní a vánoční online top sezóna se rychle blíží.

Doporučený článek a rozhovor: Jak vydělat s Affiliate? Co na to Mário Roženský!

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons