Výdělek na internetu pomocí affiliate marketingu

Výdělek na internetuJste majitelem webových stránek? Pokud ano tak každý z vás pokud tomu věnuje nějaký čas si určitě po čase položí otázku jak si přivydělat nějakou tu korunu.

Z jedné z možností je použití takzvaného AFFILIATE MARKETINGU. Z mích zkušeností se této možností využívá hlavně u webů s menší návštěvností. Pokud jste majitelem většího webu určitě si Vás najde reklama sama a nebo využijete mediální zastoupení webu.
AFFILIATE MARKETING se v české republice teprve vyvíjí a získává své uživatele. Pro snadnou a přehlednou správu vybraných společností přichází po zahraniční vzoru web eHUB.cz .
Webové stránky na adrese www.ehub.cz přišel s novým a snadným řešením jak pro majitele webových stránek tak zároveň pro společnosti kteří chtějí využít affiliate marketing.

Služba eHub je výjimečné tím že nemusíte hledat firmy které affiliate systém propagace využívají a máte je vše přehledně i s popisem a informacemi o kampaních na jedné stránce.

Pro firmy je využití této sítě také výhodné kdy mají k dispozici funkční systém a nemusejí investovat do software a jeho aktualizace a navíc spoustu Publisher kteří čekají na jejich reklamní kampaně.

Mezi další výhodu je že můžete využívat více firem a mít tak přehled na jedné stránce o vývoji provizí a zisku z vašich stránek.

Účast v síti nestojí ani jednu stranu žádné peníze. Advetiserovi jsou jednou měsíčně fakturovány jím schválené transakce, o kterých má přehled ve svém uživatelském prostředí. Za Publisherovi provize odpovídá samotný eHUB, jeho snahou je nastolit výhodné podmínky pro všechny.
No uvidíme jak bude probíhat vývoj tohoto projektu a zároveň oblíbenost mezi firmami o affiliate systém propagace. Osobně si myslím že například pro internetové obchody se jedná o velký zásah návštěvníků internetu na širokém spektru internetových stránek za minimální náklady a navíc které platí pouze pokud prodají. Takže se nejedná o investici do neznáma.
Pro majitele webových stránek naopak nabízí možnost přivýdělku snadno a jednoduše pomocí jednoho řešení.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak Placla spojuje inzerenty a blogery? Výdělek psaním a publikováním?
, ,
Show Buttons
Hide Buttons