QR kód snadno a rychle online s využitím online QR generátoru

QR generátorVytvořte si jednoduše a zadarmo QR kód (čárový kód) který jednoduše vyfotíte nebo použijete jako vizitku na svém webu. Nezapomínejte na fakt že QR kód se stává v poslední době standardem v předávání základních informací.

S online aplikací Zebra Crossing to není žádný problém na webu http://zxing.appspot.com/generator/ je k dispozici online QR generátor kódu.

Na výběr máte z několika možností zadaní textových polí jako jsou například URL, kontaktní informace, kalendář událostí, vizitka s kontaktem, odkaz na GPS souřadnice které si jednoduše zvolíte na mapě atd.

Po zadání těchto údajů už jen stačí zmáčknout tlačítko ke generování QR kódu a vše je hotovo. Už jen vyfotíte mobilním telefonem nebo si jej stáhnete do počítač pro další účely.

Součástí tohoto webu je i stránka s projektem ZXing který poskytuje open source snímače čárových kódů (QR kód) pro celou řadu zařízení, a zároveň si zde můžete stáhnout software pro váš telefon ať už používá Aneroid, iPhone či Blackberry.

Závěrem: Jsou to užitečné online aplikace které jsou zdarma a snadno poslouží a u očitě stojí za to je minimálně mít v oblíbených položkách ve svém internetovém prohlížeči.

Nedávno jsem zde také psal o podobné stránce na generování QR kódu a to na
http://webitech.cz/gr-kod-kaywa-generator-vytvorte-si-vlatni-qr-kod-zdarma/

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jakou hodnotu a kvalitu má webová stránka? Jaké hodnoty se dají měřit?
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons