Flashové komponenty snadno online a česky

Flashové komponentyOpět další užitečná online aplikace na vytváření flashe pro Váš web. Jedná se o web od Jiřího Marka který je jakousi fleshovou aplikaci zdarma s online rozhraním a intuitivním ovládáním pomocí které můžete vytvářet doplňky ve flashy pro webové stránky.

Na webu www.flash-aplikace.cz naleznete několik online aplikací na tvorbu komponent na web které jednoduše vložíte na Vaše webové stránky. K vytváření těchto komponent nemusíte znát problematiku flase a s tím spojenou problematiku atd.

Mezi zatím nabízené online aplikace patří:

Carousel – foto galerie s 3d efektem je pěkným

Photoflow – náhledy obrázků s přelévávým efektem

Slideshow – slideshow s různými efekty

Flash Book – Aplikace, která simuluje prohlížení knížek. Nahráváte obsah ve formátu pdf nebo jpg.

Puzzle – hra se známým motivem

Image Scroller – Konfigurovatelný pás fotek s možnostmi přizpůsobení.

U každé možnosti máte jednoduchou nápovědu pomocí které to zvládne opravdu každý. Nejedná se o nahrazení Fleshového prostředí, ale na rychlé využití těchto funkcí se jedná o dobrou pomůcku nejen pro začínající tvůrce webových stránek.

Pokud chcete online aplikaci využít musíte se nejprve zaregistrovat. Pokud chcete jen aplikaci vyzkoušet není nutná registrace a můžete využít sekci DEMO kde můžete výše zmiňované aplikace odzkoušet a v případě že se Vám výsledek bude zamlouvat můžete provést registraci přímo této demo sekci u konkrétního příkladu.

Závěrem: Web je určitě dobrý a užitečný nápad. Je si myslím že by zasloužil aktualizaci aby neusnul a nestal se tak dalším pokusem z mnoha dalších které tu byly a zanikly nebo upadly do zapomnění. Pokud máte zkušenost s tímto webem či ho již používáte budu rád za vaše připomínky k tématu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak získat zpětnou vazbu od zákazníka?
, ,
Show Buttons
Hide Buttons