Otestujte rychlost stránek odkud se Vám zachce! Online nástroj WebPagetest.

Pokud jste provozovatelem webových stránek tak nezapomínejte na jeden

rychlost stránek

důležitý faktor Vašich stránek a to je rychlost stahování do webového prohlížeče.

Je spoustu stránek kdy autoři na tento faktor zapomínají a to hlavně díky zvyšující se rychlosti internetu a cenovou dostupností různých multimediálních  zařízení.

Často naleznu web který přináší užitečné informace a pak kouzlo webu zmizí třeba při načítání nějakého obrázku či hudebního souboru. Autorům se zdá web rychlí jelikož velká data mají již ve svém počítači staženy v dočasných souborech z internetu a tuto dáli se tak říci závadu na kráse nijak nepociťují a výsledkem pak je zbytečná ztráta návštěvníků atd.

Na pomoc a optimalizaci rychlosti webových stránek je na internetu k dispozici webový nástroj nejen na měření rychlosti stahování webových stránek do různých prohlížečů IE či Chrome, ale navíc si můžete zvolit lokalitu kde bude probíhat měření a pro kterou budou zobrazené výsledky měření rychlosti. Tento nástroj s názvem WebPagetest naleznete na stejnojmenné adrese WebPagetest.org .

 

rychlost stránek

Na webu naleznete jednoduše zadáte adresu Vašeho webu a necháte test vyhodnotit. Výsledkem je přehledný graf včetně hodnocení a doporučení optimalizace výkonu tj. rychlosti stahování jednotlivých prvků Vaší webové stránky.

rychlost stránek

Tento online webový nástroj WebPagetest je hlavně určen pro webové stránky na které přichází návštěvníci z celého světa. Samy tak poznáte při výběru lokality kterou chcete vyhodnotit.

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Odstartuj projekt pomocí Crowdfundingu!
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons