Google plus zahajuje svoje aktivity! Google + jako ve skutečném světě?

Společnost Google představuje novinku v poskytování služeb a to novinkou Google plus. Jedná se o další sociální síť pro kterou nebude jednoduché se na poli nejrozšířenější sítě Facebook s neuvěřitelným počtem uživatelů se uchytit. No a to je jeden z důvodů proč bychom měli google plus věnovat pozornost. Pokud chce s touto sítí uspět musí překvapit něčím novým s uživatelsky přívětivým prostředím taky aby dostatečně přilákala a zaujala nové uživatele kteří jsou zvyklí na nějaký standart z facebooku.Google plus

Projekt Google + naleznete na webu plus.google.com kde je přihlašovací stránka do této sítě. Upozorňuji že se jedná o nově spuštěný projekt který běží zatím v omezené verzi (zkušební verzi). Momentálně Google plus běží s malým počtem uživatelů v testovací verzi tak aby jeho ostré spuštění které slibují zanedlouho bylo připraveno pro všechny zájemce.

Něž bude tato služba plně dostupná můžete se podívat na její představení v demu na adrese http://www.google.com/+/demo/ .

Google+ se chce touto službou přiblížit uživatelům a proto je projekt koncipován tak aby spojení uživatelů – lidí na webu se co nejvíce podobalo skutečnému světu.

Mezi hlavní funkce patří tzv. Kruhy pomocí kterých sdílíte různé věci. Cílem těchto kruhu je vytvořit si různé seznamy těch kteří sdílí Vaše informace tak jako v reálném životě. Další funkcí jsou Témata. jedná se o vyhledávání videa a článků, které by vás mohly zajímat. Mezi další funkce patří Setkání nebo Pokec o kterých se můžete dočíst na webu projektu Google plus.

Podívejte se na první ukázky Google+  http://www.google.com/intl/cs/+/learnmore/index.html

Tip na příspěvek:  Revoluční projekt Lifatgo Taxi s možností výdělku

Sdílejte článek přátelům:
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons