Využijte Facebook naplno! Tipy a návody pro facebook!

Pokud jste uživatelem sociální sítě Facebook tak jistě oceníte tento užitečný web facemag.cz který je internetovým magazínem o facebooku.

facemag návody pro facebookNajdete zde spoustu užitečných informací, tipů a návodů o kterých jste ani netušily. Web je dobře přehledný kde snadno naleznete informace které nemusíte pracně vyhledávat na internetu či pročítat různá diskusní fóra.

Součástí stránek je i diskusní fórum které však zatím ještě nedostalo ten správný rozměr, ale obsah těchto stránek určitě potěší každého uživatele nebo zájemce o problematiku na facebooku.

Jsou zde publikovány zajímavé články jako například jak zvýšit návštěvnost stránek na facebooku nebo třeba kde seženete ikony a tlačítka s FB tématem atd.

Nechci tady na tomhle místě hodnotit tento web jen ho tu nabízím jako užitečný odkaz a tip na webové stránky o facebooku které přináší přehledný zdroj informací na jednom místě. Pokud se chcete o problematice FB dozvědět více navštivte web www.facemag.cz kde jsou připraveny aktuální informace a novinky ze světa Facebooku.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak se naučit programovat? Jednoduše Codecademy nebo CodeSchool !
,
Show Buttons
Hide Buttons