Stahujte zdarma nebo publikujte vaší tvorbu!

Objevte novou revoluční internetovou platformu pro publikování či stahování literární tvorby.

Projekt s názvem eBook Forum.cz je určen jak pro čtenáře, tak i pro autory literární tvorby, kterým dává možnost proniknout a stát se uznávaným autorem bez vstupních investic a problémů s kterými se začínající autoři setkávají.

ebookforum.cz

Pokud si chcete nějaké dílo stáhnout nic vám nebrání a můžete si vybrat z více jak 550 děl, které se neustále rozšiřují a jsou přehledně seřazeny do různých kategorií. Jako první a vstupní rozdělení využijete rozdělení do knih, povídek a poezie. Tyto skupiny jsou dále rozděleny tak že najdete přesně co hledáte. Taktéž můžete následně díla hodnotit či přidávat komentáře a zapojit se tak aktivně na tomto nově vzniklém portálu.

Na tomto webu www.ebookeater.cz je vše zcela zdarma a legálně a ani autoři této platformy neuvažují do budoucna o nějakém zpoplatnění nebo omezení funkcionality či omezení obsahové části webu.

Publikujte snadno svá literární díla na eBook Forum.cz!

Pokud se rozhodnete publikovat své dílo jedná se o velice jednoduchý proces. K uveřejnění díla stačí dodat textový soubor s vlastním obsahem knihy. Vše ostatní bude provedena za vás a ihned oslovíte velký okruh čtenářů a navíc jejich zpětnou vazbu v podobě komentářů nebo ve formě přímé finanční podpory.

Jediné co pro využití tohoto systému musíte je se zdarma zaregistrovat, nebo se přihlásit pomocí facebooku. Jakmile toto provedete, můžete stahovat díla ve formátu PDF, hodnotit, napsat přímo autorovi atd.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak nejlépe navrhnout web a mobilní aplikace
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons