Podpořte úspěšný start kariéry a vašeho byznysu!

Na internetu si hledá své místo nová sociální síť s názvem ČESBYZ. Tato služba hledá nové možnosti jak tento sociální trend využít nejen v soukromém životě, ale i v podnikatelské sféře pro získání obchodních partnerů či zákazníků.

Tato platforma ČESBYZ je postavená na komunikaci ekonomicky aktivního obyvatelstva, které dává přednost vyšší kvalitě informací, před kvantitou podnětů ze soukromého života. Zároveň je databankou kvalitních kontaktních, které můžete například využít pro hledání obchodních partnerů či získání potenciálních zákazníků.

Na tomto webu můžete mimo spousty jiných funkcí vytvářet skupiny pro odborné diskuze a získat tak přízeň uživatelů, kteří mají o dané téma zájem.

Mezi základní funkce ČESBYZU patří

  • Moje síť – Správa a vyhledávání kontaktů
  • Skupiny – Správa skupin
  • Společenská akce – Umožňuje účast na různých akcích
  • Firmy – Prezentace a správa firemních profilů
  • Kariéra – Najděte si práci podle představ nebo nejděte vhodného uchazeče o místo

Pro využití můžete využít různých možností a to od verze ZDARMA až po zpoplatněnou verzi Premium. U firemních registrací můžete také využít nadstavbu  Firma Personalista, pomocí které můžete vkládat neomezený počet nabídek práce. Tato varianta je vhodná především pro personální agentury.

Osobně jsem neodolal a ihned se zaregistroval.

Jde o novinku na internetu, pomocí které můžete podpořit váš byznys i ihned získat informace o nových kontaktech. Sami si jednoduše rozhodnete co vás zajímá a jaké informace jsou pro vás klíčové.

ČESBYZ je tím správným místem kde podpořit úspěšný start vaší kariéry a vašeho byznysu. Více informací na webu této nové platformy.

Tip na příspěvek:  SMS do všech sití zdarma se službou PoslatSMS

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons