Kde jsou finance na internetu, a jak využít webové stránky k zisku.

akcieV tomto článku se zamýšlím zda můžou být  internetové stránky zdrojem zisku , a zda od nich do budoucna můžeme něco očekávat. Za prvé nebudu zde popisovat internetové obchody ty bezpochyby zdrojem zisku jsou a už se jedná o nějakou službu kde vám nestačí jen samotné webové stránky , ale musíte mít i další zázemí obchodu. A navíc si osobně myslím že do budoucna tak jako je to v reálném světě ovládnou tento obchod velcí investoři a provozovatelé velkých obchodů kterým nebudeme moci cenově konkurovat. Jedinou šancí je obchod se spec. zbožím které se nedají tak ve velkém obchodovat.

Jako další možnost je vyžívání provizních systémů (zprostředkování obchodu). Jde zpravidla o to že na svých webových stránkách zprostředkujete reklamu , a pokud někdo utratí na odkazovaných stránkách nějaké peníze ta získáváte provizi. Nějaké z těchto byť vyhlášených systémů jsem vyzkoušel a musím říci že se to zdrojem financí nedá nazvat.

A co je hlavní pokud chcete tyto možnosti využít tak nezapomeňte že nejprve musíte mýt vlastní webové stránky se slušnou návštěvností a ne jenom vyhnanou návštěvnost nějakým autosurfem.

Pokud chcete webové stránky se slušnou návštěvností  tak to je oříšek. Buď musíte mít dobrý nápad nebo pokud máte finance tak můžete zakoupit i stávající projekt který je již v provozu a jen ho udržovat či vylepšovat. A třeba po roce kdy se Vám vrátí první investice začít vydělávat.

Dnes je dostupných spoustu informací které stránky jsou na prodej atd. Pokud bych měl nějakou tu korunku navíc tak určitě této možnosti využiji a budu kupovat projekty na které majitelé třeba nemají čas, a je předpoklad že stránky mají potenciál velké návštěvnosti tak bych neváhal. Vždyť se podívejte na společnosti které dnes jsou dominantní na českém internetu s jakými projekty uspěli. Hodně z nich začalo právě touto cestou nebo jen udělali něco podobného jako konkurence. Pokud přeskočím to jaké máte webové stránky, tak jako další možnost je využít prodej zpětných odkazů. Nebudu se o tom zde rozepisovat protože v minulosti jsem mnohokrát už na tuto tématiku psal stejně jako zveřejňování reklamního obsahu pro seznam či google atd.

Tip na příspěvek:  Jaká je moje IP adresa ?

Zda jste majitelem úspěšného webu tak mi dáte určitě zapravdu že vás už začínají kontaktovat firmy které mají zájem inzerovat na Vašem webu. Takže základem je určitě dobrý web a co si myslím hlavně je vytrvalost a neustálá , alespoň nějaká aktualizace stránek. Úspěch tímto není určitě zaručen , ale spoustu zdařilých stránek díky tomu že na ně pozapomněli, nebo nevyužili jejich potenciál zaniklo.

Závěrem vám přeji úspěšný web který je pro Vás zdrojem financí. Nezapomínejte že do celosvětové sítě internetu denně proudí neuvěřitelné částky peněz , tak proč si z toho koláče neodříznou kousek pro sebe.

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons