Reklamní kampaň zdarma – bannerová reklama pro webové stránky

BillBoard -  kampaň zdarmaDnes jsem se rozhodl vyžít služeb společnosti bilboard.cz , a využít možností reklamní kampaně pomocí výměnného programu reklamních ploch zdarma. Jak uvádějí na jejich stránkách tak se jedná o výměnu v poměru 1ku1 a to je určitě super nabídka zdarma. A pokud máte webové s velikou návštěvností tak můžete využít nabídky jak prodat Vaší reklamní plochu. Registraci provedete během několika málo minut a pak už jen stačí jen definovat reklamní kampaň a vložit Váš reklamní banner a vše je připraveno.

Pak už jen do spuštění kampaně stačí počkat na schválení banneru. jakmile toto je provedeno stačí kliknout na odkaz Spustit reklamní kampaň. Nemusíte však využívat poměr banner za banner ale máte možnost spoření kreditů na Vašem účtu které můžete pro svůj web využit později.

Využívat můžete všech nejvíce používaných reklamních ploch jaké jsou zvykem. Ale nechci zde tuto službu nějak propagovat spíše se s Vámi podílím o moji první zkušenost a doufám že v brzké době to budu moci okomentovat jestli to těmto webovým stránkám něco přineslo.

A abych nezapomněl až budete sledovat výsledky kampaně tak jedním z hlavní faktorů je také jak je banner vytvořen, a zda dovede upoutat či oslovit návštěvníka internetových stránek který tak následně na něj klikne, což je vlastně cílem reklamní kampaně.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  infoWiFi - vylepšená síť pro každého
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons