Jak nahradit tisk klasického magazínu či časopisu online verzí?

Dnes přináším užitečný tip na web, pro který bude tvorba online magazínu hračkou a zároveň novou formou propagace.

V minulosti jste se s tímto nástrojem mohli setkat pod názvem Glosssi. Dnes aplikace běží pod značkou Slipp a přináší nové výhody a použitelnost nejen na mobilních zařízeních.

slippNáhled aplikace Slipp na tvorbu online magazínů

Aplikace Slipp je určená pro tvorbu magazínů online (katalogy, časopisy, příručky, návody atd.). V zahraničí je často využíván společnostmi orientujícími se na módu. Výhodou je nenásilné předání informací a multimediálního obsahu jakou jsou například videa z YouTube, obrázky, audio atd. do přehledného online časopisu.

Výsledný digitální magazín pak můžete sdílet na sociálních sítích nebo jednoduchým vložení zdrojového kódu publikovat na webové stránce. Aplikace podporuje i zobrazení a použití na mobilních zařízeních což zvyšuje jeho oblíbenost mezi uživateli.

Online časopisy jsou další z moderních metod jak oslovit novou skupinu uživatelů či jak nahradit tištěné formáty digitální podobou.

Práce v online editoru je velice jednoduchá a intuitivní. Celé je to postaveno na systému táhni a pusť prin­cipu „Drag and Drop“.

Pomocí této metody můžete předat informace lépe a s elegancí. Mimo to je tato metoda více sdílená a oblíbená na sociálních sítích. Slipp předává informace poutavou formou, která ve vás vyvolá pocit zážitku což je při správném použití velice účinné a cílené na koncové zákazníky.

slipp_itunes

Slipp je dostupný i jako aplikace na iTunes

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Alternativa k programu Adobe Flash CS4 za výhodnější cenu.
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons