Animace dokážou přesně zacílit na zákazníka!

  • Získejte nového marketingového pomocníka a buďte lepší než konkurence!

  • Animace mají své výhody a nový potenciál uplatnění nejen na internetu!

Mezi velice oblíbenou a účinnou formu předání informací patří video animace (pohyblivá grafika). Čím dál častěji se objevují jak videa přímo s živou osobou, tak také grafické animace.

Grafické animace mají své výhody i nevýhody. Každopádně se tu budeme bavit o výhodách, které nám přinesou nějakou tu přidanou hodnotu k našemu produktu či nabízené službě (hlavně v oblasti propagace a prodeje produktu).

Na internetu existují online aplikace zaměřené právě na toto téma.

Jednou z nich je online aplikace Wideo.co

wideo_co

Náhled do online editoru animací wideo.co

Aplikace Wideo.co je online platforma určená pro vytváření a editaci animací online.

Práce v tomto editoru je velice jednoduchá a zvládne jí i úplný začátečník bez předchozích zkušeností. Prostředí je vytvořeno velice intuitivně, takže to nebude žádný problém. Vkládat můžete jak obrázky, muziku, text tak využít rozsáhlou databanku předpřipravených objektů. Dále můžete využít importu celé přednastavené scény – šablony pro vaší animaci.

Výsledek vaší práce pak můžete sdílet na sociálních sítích, stáhnout případně získat zdrojový kód ke vložení na webovou stránku apod.

wideo-templates

Malá ukázka šablon z aplikace Wideo.co

 Mezi hlavní výhody těchto nástrojů res. animací patří snadné a poutavé představení služby či nějaké aplikace s okamžitou a cílenou výzvou k akci, která je dnes velice důležitá hlavně z pohledu zvyšování konverzí a ROI. Také docílíte prodloužení doby strávené na stránce, kterou můžete využít k oslovení potencionálního zákazníka. Také využití na webu je příznivě hodnoceno z pohledu SEO.

Tip na příspěvek:  V posledních dnech probíhá přepočet ranku Vašich stránek

Při správném požití je animace dobrým marketingovým pomocníkem. Někdy také požívané spojení Digital Marketing nebo Content Marketing.

S animacemi můžete nahradit nudné PowerPointové aplikace a získat nové propagační možnosti. Získáte otevření dalších prodejních kanálů zejména na sociálních sítích.

Registrace do této aplikace je zdarma. Ve verzi Lite (free) nabízí základní možnost a omezená data pro práci s animací, která je omezena na 45 sekund.

Vhodná alternativa k této online aplikace Wideo.co je služba GoAnimate.com

Aplikace GoAnimate je plnohodnotnou náhradou výše zmiňované služby. Troufnu si říci, že v některých ohledech je lepší a nabízí více možností včetně Full HD rozlišení. Samozřejmě si také budete muset více připlatit. Cena za službu však nemusí nic znamenat v konečném efektu, kdy získáte a oslovíte nové zákazníky.

Zde je cenové porovnání těchto dvou aplikací. Pro aktuální ceny doporučuji navštívit webové stránky těchto projektů, kde mimo jiné naleznete i další doporučení ohledně využití grafických animací

animace_cena

Náhled cenových programů Wideo.co VS GoAnimate.com

Používáte jiné nástroje pro vytváření animací na web? Podělte se tu v komentářích o své zkušenosti, případně doporučte jiné nástroje.

Zdá se vám článek užitečný? Budu rád pokud jej budete sdílet.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons