Služba Linkmonitor by neměla zůstat bez povšimnutí!

Internetové tržiště nazývané Linkmonitor již nějaký čas působí na českém internetu, ale v poslední době zažívá velký rozmach a spoustu nových vylepšení které by neměli být zapomenuty nebo podceňovány.

Určitě jste četli nějaký článek o této službě kterých bylo napsáno spousta jak Linkmonitor funguje apod. Ve stručnosti bych to tu chtěl připomenout o co jde.

Projekt Linkmonitor je internetové tržiště na jednoduchou správu a prodej (výměnu) internetové inzerce. Jednoduše nabízíte výpis cen s výpočtem ranků na zaheslovné stránce ne ve formátu PDF. Jako novinku můžete také využít možnost evidence sociálních stránek na Facebooku a Twitteru.

Proč právě Linkmonitor?

Asi tou hlavní výhodou oproti podobným službám je možnost prodeje inzerce jako je například bannery, odkazy, články, sociální příspěvky atd. na jednom místě bez nutnosti využívání několika systému zároveň a vše mít je jedné přehledné stránce bez nutnosti platit provizi za zprostředkování obchodu. Tento fakt mě také vedl k tomu na tuto  službu upozornit protože s tímto trendem, který projekt nasadil, může v budoucnu značně zamíchat karty na poli s online prodejem inzertních ploch na českém internetu a nabídnout tak stabilní ověřený systém ať už pro běžné uživatele tak i pro velké SEO firmy.

Mohl bych toho napsat spoustu, ale určitě bude lepší sledovat aktuální dění přímo na blogu autora na blog.linkmonitor.cz.

 

Linkmonitor už nabízí více jak  3 000 aktivních reklamních ploch plus spousty dalších v sociální inzerci o kterou v poslední době dramaticky vzrůstá zájem. Za kvalitou tohoto projektu lze považovat i to že se zapojil jako strategický partner Jan Linhart se svou firmou SEO Linhart.

Tip na příspěvek:  Jak využít Email jako marketingový nástroj?

Co se chystá v blízké budoucnosti podle autora projektu?

Nový mini VIP Tarif pro uživatele do 10 webu za 50Kc/měsíc , automatické respondery nabídek pro partnery, pro inzerenty moznost monitoringu nákupu reklamní inzerce, rozšíří se služba pro inzerenty, evidence nákupu, kontrola zda je odkaz umístěn, předěláni UX administrace systému a spoustu dalších jako třeba moznosti propagace XML výpisem nabídek, použití widgetu apod.

Pokud se chcete dozvědět více informací o tomto internetovém tržišti navštivte web projektu.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons