Jak vytvořit webový formulář online? Pro JotForm je to hračka.

Položili jste si někdy otázku „Jak vytvořit webový formulář online?“, nebo jste si jen chtěli usnadnit práci z touto částí webové stránky, které je většinou využívána jako kontaktní formulář a nenašli jste vhodnou aplikaci nebo doplněk pro váš redakční systém?

jotform.com

V tomto případě je tento tip na online aplikaci právě pro vás. Jedná se o aplikaci s názvem JotForm pomocí které vytvoříte formulář podle vašich představ během pár minut a máte ho připravený pro použití na svém webu. Zní to dost nadneseně, ale opravdu tomu tak je. Tato aplikace se v zahraničí řadí do desítky nejlepších tohoto druhu. Stačí vytvořit vaší představu a nechat si jí zaslat jako zdrojový kód na emailovou adresu bez nutnosti registrace.

Aplikace JotForm dále jen JF je postavena na principu Drag & drop (táhni a pusť) což velice zefektivní práci při tvorbě formuláře. Aplikace JF je vytvořena pomocí JavaScriptu a Ajaxu a je jako jedna z prvních postavená jako WYSIWYG (WYSIWYG Form Builder).

JF využívá v současné době více jak 600 tisíc uživatelů, které se každým dnem rozšiřují. JF je využíváno ve 177 zemích světa což umožňuje i jazykové nastavení aplikace do několika jazykových mutací. Čeština tam není obsažena, ale troufám si říci že nebude ani potřeba.

Vytváření formulářů s aplikací JotForm během minuty.

JF muže využít naprosto každý a bez znalostí této problematiky. Na výběr máte z několika verzí přičemž základní je zdarma.

Co mě obzvlášť zaujalo na webu aplikace je že autoři zmiňují to že nejsou příznivci reklamy, a proto výsledná práce není nijak ovlivněna reklamou tak jako je to u konkurenčních služeb tohoto tipu. Výsledný formulář je pak takřka na profesionální úrovni.

Tip na příspěvek:  Jak získat zpětnou vazbu od zákazníka?

JF naleznete na webu http://jotform.com

Sdílejte článek přátelům:
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons