Rádio online s možností vložení na vlastní webovou stránku

Dnes se vzrůstající dostupností a rychlostí internetu se velice často využívá poslech rádia online. Postupem času a s dostupnými technologiemi je snadné vysílání radia do éteru online. Když jsem poslouchal rádio online v minulosti nestálo to za nic a výběr a dostupnost byla také slabá. Dnes je to již standardem každého radia.

No ale proč tu o tom píšu.  Jelikož se jedná o velice populární aktivitu na českém, ale i zahraničním internetu tak proč toho nevyužít.

Pokud jste majitelem webové stránky a chcete vložit na stránku box s odkazy na online rádio není nic jednoduššího než využít služby zdarma na adrese www.play.cz/gadget která toto umožňuje.

Tento box si můžete pomocí snadného online nastavení přizpůsobit ke svým stránkám tak aby pasoval přímo pro váš web. Máte možnost nastavení kódování češtiny, počet online radií, šířku boxu a barevné schéma plus další nastavení. Pak už jen stačí zkopírovat zdrojový kód na stránku a vše je hotovo.

Pokud jste zdatnější programátoři máte možnost využít detailnějších informací které jsou taktéž součástí těchto stránek. Pro více informací navštivte tento web zaměřený nejen na poslech online radia.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Co je BLIND FRIENDLY WEB ? Splňujete tyto podmínky?
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons