SUPER povedené online editory audio, image atd….

Toužíte po velice zdařilém online editoru čehokoliv. Ano je to tak na tomto webu Avary najdete minimálně osm online editorů pro vaši práci. Na tuto stránku jsem narazil při hledání audio online editoru a po spuštění jsem byl ohromen jeho zpracováním, a proto se tu chci s vámi o tento odkaz podělit. K použití máte ihned několik editorů a to Image Editor , Screen Capture , Vector Editor , Effects Editor , Music Creator , Audio Editor , Image Markup , Color Editor.

Registrace je zdarma a navíc máte možno propojení s Vaší oblíbenou sociální sítí jako je například facebook.

Na stránkách o kterých se zde zmiňuji www.aviary.com rovněž najdete spoustu manuálů a tutoriálů k těmto online aplikacím které máte možnost využit online zdarma odkudkoliv kde je možnost připojení k internetu bez nutnosti instalace. V náhledu můžete shlédnou ukázkové video z Audio editoru a uvidíte sami že se vyplatí tuto stránku přidat minimálně do oblíbených stránek v internetovém prohlížeči. Přijde chvíle kdy tento webový odkaz určitě oceníte.

Mimo tyto výše zmiňované funkce také můžete využít vložení zdrojového kódu HTML5 a umožnit tak editaci obrázku přímo na vlastní webové stránce. Může jít i o dobrý nápad jak přilákat více návštěvníků na web. U nikoo jsem ještě na tuto možnost nenarazil , tak budete třeba první. No nebu to tu více rozepisovat – posuďte sami!

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Už víte kam na dovolenou ? Co takhle BoraBora …..
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons