LaBasta – Prostor pro nákup a prodej nejen nápadů !

Internetový projekt  LaBasta není jen jedno z dalších online tržišť jaké doposud známe, ale přichází se spoustou novinek a vlastní originalitou.

Hlavním úkolem je však nabídnout prostor a záštitu lidem ze všech tvůrčích profesí, kteří se jako „OSVČ“ (úředně Osoby samostatně výdělečně činné, jinak řečeno živnostníci, neboli freelanceři, prostě autoři na volné noze) snaží uživit tím, co umí.

LaBasta by měla být určena pro všechny, kteří se často potřebují navzájem ze všech různých oborů propojit v jakési komunitě a posloužit jako plně fungující komunitní a obchodní platforma.

Registrace je zcela zdarma a zapere jen malou chvilku. Další důležitou poznámkou je že ani za vložení poptávky či nabídky nic neplatíte!  Teprve až s realizací obchodu je účtována provize, ta však je v ceně služby nebo výrobku již obsažena. Po registraci do služby LaBasta nezapomeňte na vyplnění vlastního profilu tak, aby projekt byl pro vás využit na plno včetně všech výhod atd. A na konec vložíte zboží a prodáváte!

Ještě něco málo o ceně, kdy mají rozděleny do třech kategorií a to od kupujícího a poptávajícího která je zcela zdarma, dále pak prodávající a dodavatelé kdy Labasta nárokuje provizi ve výši 10 % z ceny prodaného zboží a dodavatelům 5 % z ceny obchodu realizovaného prostřednictvím poptávkového systému.  No a poslední třetí tzv. VIP členství za malý jednorázový roční poplatek cca 50EUR přináší spousty dalších zvláštních výhod.

Více o projektu Labasta na webu www.labasta.com

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Konvertujte v cloudu s aplikací CloudConvert s maximální podporou formátů!
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons