Jak vypadaly webové stránky v minulosti.

wayback_logo_smPoložili jste si někdy otázku „Jak vypadaly webové stránky v minulosti?“ nebo jste se chtěli podívat na vývoj a grafický vzhled webových stránek? Pokud ano existuje web archiv kde je vše uloženo.

Na adrese www.archive.org ve vyhledávacím poli zadáte doménu a dáte vyhledat. Pak už si jen vyberete jaký datum či rok chcete zobrazit, a výsledek se vám ukáže. Při psaní tohoto článku jsem se docela pobavil když jsem sledoval vývoj některých populárních webů.

Pro ukázku zde zobrazím třeba náhled seznamu v roce 2000. Tento internetový projekt byl založen v roce 1996 a jeho ustředí se nachází v San Franciscu.

Tento projekt nabízí i mnoho jiných funkcí a archivů třeba jako texty, audio, software atd. Pokud se chcete dozvědět více informací určitě navštivte tento web.

jak vypadaly stranky v minulosti

 

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Tip na web. Online generátory nejen pro sociální sítě
, , , , , ,

 

Přímá pomoc YeahCoach je záchrannou sítí pro tebe i tvou rodinu. Je také rájem pro ty, kteří rádi pomáhají přímo a bez prostředníků. ❤️ To ale není všechno, je toho mnohem víc! 👉 Děkujeme za podporu a šíření dobra k těm kteří to potřebují!

Show Buttons
Hide Buttons