Elegantní počítadlo návštěvnosti, počasí na web a další s projektem Widgeo

WidgeoPotřebujete počítadlo návštěvnosti, počasí na web nebo různé nápisy a animace ve fleshy pro webové stránky. Se společností Widgeo to nebude žádný problém.

Společnost Widgeo působí na internetu od roku 2005 a patří mezi přední poskytovatele těchto služeb. Jejich nástroje – widgety využívá miliony lidí ke své spokojenosti na svých stránkách. Oblíbenost si získala hlavně u bloggerů například na blogspot.com, blogs.com, blogues.com a další.

Jak zmiňují autoři na domovské stránce projektu www.widgeo.net , jejich služeb se využívá ve více jak 202 zemích a služeb využívá více jak 50 milionů uživatelů, což je více jak 200 milionů widgetů za měsíc.

Ovládání stránek na generování těchto widgetů je velice jednoduché co se týče nastavení či generování zdrojového kódu. Výběr počítadel návštěvnosti, nebo různých efektů vám usnadní aplikace upravit vzhled tak aby ladil webové stránce.

Pokud chcete využít těchto služeb, jako je počítadlo návštěvnosti, počasí na web nebo zvažujete animovaný banner či něco podobného, tak určitě ne web koukněte. Vždyť počet uživatelů mluví za vše.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nástroj na vytvoření vlastního widgetu do webové stránky
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons