Programování v PHP online. Webová aplikace pro programátory a vývojáře online.

PHP onlineSnadné programování v PHP online či na cestách? Ano se službou PHPanywhere to dokážete jednoduše a zdarma online kdekoliv budete chtít. Jediné co potřebujete je připojení k internetu a snadné registrace kterou zvládnete během minuty.

Programování v PHP onlinePro aktivaci musíte vyplnit registrační údaje, kde si zvolíte uživatelské jméno a heslo a registraci potvrdíte v potvrzovacím emailu kliknutím na odkaz.

Pokud toto učiníte otvírá se Vám online nástroj pro psaní PHP kódu. PHPanywhere online editor PHP kódu pracuje se zvýrazněním syntaxe, odsazováním, skládáním kódu a samozřejmě podporou FTP.

PHP editor naleznete na webu http://phpanywhere.net . Tento projekt je oblíbený pro práci se stávajícími projekty například na cestách, kdy můžete spravovat a udržovat Vaše projekty on-line pomocí jakéhokoli standardního webového prohlížeče bez nutnosti speciálního software.

Aplikace nabízí jak možnost využití zdarma a také možnost placené verze kdy můžete spravovat více serverů atd. Ve verzi zdarma máte možnost spravovat 3 FTP servery a 1 SFTP server s 5mb denním přenosem. U placené verze která je něco kolem sta korun měsíčně kde můžete využít až 1000 FTP serverů a 1000 SFTP serverů s 500mb denním přenosem.

K tomuto online PHP editoru PHPanywhere můžete také využít už docela používané fórum kde se dozvíte rady a návody atd.

Závěrem: Jedná se o užitečnou online aplikaci pro programátory a vývojáře a je neustále ve stádiu beta verze kdy je neustále aktualizovaná na základě zkušenosti uživatelů.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Procestujte celý svět online pomocí projektu WorldCamera!
, ,
Show Buttons
Hide Buttons