Nová internetová služba která ušetří vaše peníze – AZlink

Na českém internetu vzniká nová služba , která vám může při dojíždění do práce spoustu korun. Jedná se o službu zvanou AZlink.

Na webové stránce www.plnybus.cz od AZlink se jednoduše zaregistrujete a už jen hledáte nebo nabízíte možnost zprostředkování spolujízdy. Pokud dojíždíte denně do práce , nebo se chystáte na dlouhou cestu a chcete nabídnout možnost se někomu stát spolujezdcem ve vašem voze, tak právě tento webu je k tomuto účelu určený. Jednoduše zadáte datum a kam se chystáte, a už jen čekáte zda se někdo ozve na email.Cesty můžete zadat až na měsíc dopředu.

Služba je zatím  v začátcích, ale předpokládám jelikož ceny dopravy se neustále zvedají tak populárnost tohoto webu bude stoupat. A navíc proč například denně dojíždět sám když se můžete o náklady podělit.

Můžete taktéž využít pravého opaku a najít si tak svého řidiče a jezdit tak levněji.

Mezi výhody spolujízdy autem  prostřednictvím plnybus.cz – AZlink patří například pohodlí, rychlejší cestování, menší náklady na cestování, jednoduché přihlášení přes Facebook, online přehled volných míst a co hlavně je že všechny tito informace a možnosti využití služeb jsou zdarma.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  ARES - vedení registrů a evidencí veřejné správy
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons