YouTube písničky do MP3 – Stahujte oblíbené písničky z YouTube jako MP3

Mezi velice populární aktivity uživatelů internetu patří stahování písniček v mp3. YouTube do MP3.

youtubeJednou z možností je využití YouTube.com kde sice nejsou mp3 , ale je jednoduchý způsob jak je z video souboru získat. Mimo to je na youtube velice jednoduché vyhledávání a online přehrání toho co hledáte jako mp3 a často snadněji dostupné než na jiných webech nabízejících mp3. jsou zde živé záznamy koncertů , vystoupení atd. no prostě originální nahrávky které jinde nejsou ke stažení.

Mnohokrát jsem, na internetu četl dotazy a návody jak složitě získat mp3 ze staženého videa z YouTube (Youtube písničky) atd. Je k dispozici spoustu programů které vám jedny video pomohou stáhnout nebo ihned překonvertovat jen audio do mp3. Je však zapotřebí stáhnou a nainstalovat potřebné programy a zaplevelit tak váš počítač zbytečným softwarem. Pokud toužíte jednoduše stáhnout z YouTube mp3 tak je zde online nástroj bez nutnosti instalace.

YouTube písničky do MP3 pomocí webové aplikace Video2MP3

Jedná se o web s názvem  Video2MP3 na adrese www.video2mp3.net , kde jednoduše do zadávacího pole uvedete webovou adresu k vašemu video souboru na YouTube a vyberete kvalitu audio souboru do kterého se následně online konvertuje a stáhne do počítače. Jednoduše řečeno po zadání cesty k souboru se online převede video do mp3.

Tato služba je rychlá, zdarma a nevyžaduje žádnou registraci. jediné co potřebujete je URL adresa videa na YouTube. Po konvertování soboru budete vyzváni ke stažení mp3 souboru do pc.

 Upozornění: Při výběru lepšího – vysoce kvalitního mp3 soboru musíte počítat také s kvalitou streamu jaký je na serveru uložen.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Na Google plus nově online hry zdarma
, ,
Show Buttons
Hide Buttons