Lektoři všech oborů přehledně na lektoři.cz

Nový internetový portál www.ilektori.cz  nabízí ucelenou databázi lektorů z ČR a nově i SR. Portál vznikl jako pomocná ruka pro širokou veřejnost, která shání kvalitního lektora pro jakýkoli typ lidské činnosti, nebo zaměření.

Do databáze lektorů se může přihlásit každý, kdo se domnívá, že má co nabídnout ostatním. Nabídka oborů se neustále rozšiřuje dle poptávky či nabídky. V tuto chvíli je v systému zaneseno okolo 200 oborů lidské činnosti.

ilektori

Náhled webu lektoři.cz

V nabídce oborů je i kategorie: „služby“ , která má za úkol nabízet služby lektorů v oborech, které nejsou na trhu zcela běžné. ( arteterapie, grafomotorika, metody vedení workshopů, nebo např. překladatelství ).

Samozřejmostí je i varianta přes Skype, která umožňuje on-line výuku  lektora z různých lokalit.

Historie projektu:

Nápad na portál vznikl v průběhu loňského roku. Příprava a realizace projektu zabrala cca 3 měsíce a do ostrého provozu byl spuštěn na začátku března 2013.

Za necelé 2 měsíce si lektorský profil založilo 1 000 lektorů, což z důvodu nulové prezentace portálu považuji za úspěch.

Snahou ilektorů je, aby vznikl portál který bude poskytovat co nejkomplexnější nabídku oborů a služeb tak, aby byl ku prospěchu co nejširší části veřejnosti.

Zakladatel: Mgr. Adam Rádl

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Užitečný nástroj pro nalezení počítače na mapě světa - Alien IP
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons