Aktuální zpravodajství na Vaší lište – Nová služba ČT24

CT24 - Aktuální zpravodajstvíVyužijte možnost mít aktuální informace přímo na liště Vašeho Pc. Jedná se o novou službu ČT24 která nabízí přehled informací z domova , ze zahraničí či ze sportu při běžné práci na počítači bez nutnosti otevřeného okna internetu.
Tuto službu pro zájemce připravila ve spolupráci s firmou Erika ČT24.

Pokud se rozhodnete tuto službu vyzkoušet tak navštivte web ČT24 a klikněte na odkaz ke stažení v pravé části obrazovky. Po instalaci malého prográmku zdarma bude mít k dispozici aktuální zpravodajské informace ČT24.
Na obrazovce počítače se aktuality objevují ve stejné podobě, v jaké je lze sledovat přímo ve vysílání. Lištu lze v počítači umístit na horní okraj nebo hned nad základní lištu Windows (doporučená varianta). Obrazovka se novému nastavení automaticky přizpůsobí a zprávy se aktualizují přesně tak, jako je tomu v televizním vysílání.
Takže pokut chcete mít online ihned aktuální zpravodajství ve vašem počítači , tak právě tato služba je určena pro Vás, a těžko budete zatím hledat konkurenční produkt.

Více se dozvíte na webu ČT24
http://www.ct24.cz/media/99332-nova-lista-ct24-nabizi-prehled-informaci-pri-bezne-praci-na-pocitaci/

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Online kontrola na dostupnost uživatelského jména. Nepostradatelná aplikace pro ochranu nejen firemního jména!
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons