Inzerce: Jak zredukovat náklady na tisk?

Bez tisku se dnes neobejde nikdo z nás. Dvojnásob to platí v případě našeho podnikání, jelikož tisk faktur, objednávek, smluv a dalších dokladů jsou nedílnou součástí provozu firmy. I proto bychom se měli zaměřit na to, abychom náklady na tisk co nejvíce snížili. Pojďme se podívat, jak na to. Ty hlavní možnosti úspor se týkají:

  • Cen spotřebních náplní
  • Tiskáren
  • Nastavení tisku
  • Ceny papíru

Vybírejte správného prodejce

Náplně do tiskáren dnes prodávají stovky prodejců, a to nejenom v kamenných obchodech či supermarketech, ale také prostřednictvím eshopů. A právě online nabídka může být cestou k tomu, jak skutečně ušetřit. Jedině tak budeme mít jedinečnou možnost zakoupit požadovanou náplň třeba i o několik set korun levněji. Navíc je v tomto směru dobrou cestou hledat takového prodejce, který prodává alternativní, nebo repasované produkty. I ty jsou oproti originálům výrazně levné.

Zvolte správnou tiskárnu

Nemalé úspory ale můžeme dosáhnout i díky správné volbě tiskárny. Špičkou na trhu je v této oblasti určitě značka HP, a její tiskárny ze série LaserJet. Ty při správném nastavení dokážou využít kapacitu toneru skutečně na maximum, a to bez jakýchkoliv negativ spojených s kvalitou stránky. Navíc nadchnou také univerzálností, jelikož většina z nich je kompatibilní s oblíbenou náplní Q2612A. Tu lze získat za necelých 500 Kč, a to s jistotou toho, že dokáže při pětiprocentním pokrytí vytisknout minimálně 2 000 stran.

Kupujte levný papír

Nemalou úsporu ale může přinést i volba papíru. I ty nejlevnější mohou splňovat vaše kvalitativní požadavky a přitom mohou být v rámci jednoho balení levnější i o desítky až stovky korun. S celkovou úsporou ale může souviset i jeho spotřeba. Ne vždy totiž musíte nutně tisknout, jelikož řadu dokumentů lze posílat i online. S tím může souviset i váš marketing, kdy lze zapomenout i na klasické tištěné letáky. Vidět totiž můžete být i jinak. Získáme pro Vás zpětné odkazy, prostřednictvím kterých nejenom přijdou noví návštěvníci, ale díky kterým budete i lépe vidět ve vyhledávačích.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Technologické firmy na Web Summitu 2021
Tagged
Show Buttons
Hide Buttons